Członkowie Koła

Członkiem Koła może zostać każdy Student Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył pierwszy rok studiów i zdał egzamin z anatomii prawidłowej.

Podczas pierwszego spotkania Koła w nowym roku akademickim ustalany jest przydział jego członków do asystentów prowadzących zajęcia ze studentami pierwszego roku. Studenci, którzy pomagają w pracy dydaktycznej, stanowią nie tylko wsparcie dla asystentów, z którymi pracują, ale także dla swoich młodszych kolegów. Ponadto, niektórzy członkowie Koła angażują się w projekty badawcze prowadzone w Zakładzie, przedstawiając wyniki swoich prac na konferencjach i publikując je w czasopismach naukowych. Każdy kandydat otrzymuje imienną kartę, w której zbiera potwierdzenia od asystenta o obecności na ustalonych wcześniej ćwiczeniach. Okres kandydacki trwa do końca pierwszego semestru lub, w przypadku studentów, którzy mają jakieś zaległości, do czasu wypełnienia wszystkich rubryk w karcie kandydata do koła. Kandydaci zobowiązani są do aktywnego udziału w spotkaniach wybranej przez siebie sekcji tematycznej.

Zachęcamy również członków i kandydatów do uczestnictwa w Interdyscyplinarnych Seminariach z Anatomii Klinicznej.

Osoby zainteresowane członkostwem w naszym Kole mogą kontaktować się z Opiekunem Koła, lek. Adamem Koleśnikiem lub Przewodniczącym Koła Kamilem Krystkiewiczem. Adresy kontaktowe zamieszczone są w zakładce "Kontakt" w menu głównym.

Rejestracja użytkowników serwisu www SKN przy Zakładzie Anatomii Prawidłowej

Zarejestrowanym użytkownikiem serwisu może zostać jedynie członek SKN, który pracował aktywnie  jako accessorius przynajmniej przez ostatni semestr, lub bierze aktywny udział w pracy naukowej koła. W celu dokonania rejestracji należy wysłać e-mail zawierający imię, nazwisko, wydział, rok i grupę dziekańską na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy!