Rejestracja na warsztaty anatomii klinicznej stawu kolanowego

Warsztaty anatomii klinicznej stawu kolanowego

Serdecznie zapraszam na warsztaty, które odbędą się 20.01.2016 o godzinie 16:00.

Jest to wyjątkowe spotkanie, ponieważ organizujemy je razem z SKN Ortopedii, Traumatologii i Medycyny Sportowej z SPSK im. A. Grucy w Otwocku.

Oprócz wstępnych seminariów o anatomii i artroskopii, prof. dr hab. med. Bogdan Ciszek zaprezentuje pokazową preparacje stawu, dr n. med. Paweł Szaro poprowadzi część z USG stawu kolanowego, dr n. med. Marcin Złotorowicz pokaże jak wykonać artroskopię stawu kolanowego. Odbędzie się również warsztat z badania klinicznego stawu kolanowego prowadzony przez lek. Kamila Kołodziejskiego. 


20.01.2016, godz. 16:00, Biblioteka Zakładu Anatomii Prawidłowej i Klinicznej CB WUM

W seminarium może wziąć udział maksymalnie 30 osób, które wypełniły formularz rejestracyjny. Prosimy o powiadomienie o ewentualnej absencji wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby, które nie zdążyły wypełnić formularza, proszę o bezpośredni kontakt pod adresem e-mail: ea.kotwica@gmail.com w celu wpisania na listę rezerwową. Informację o ewentualnej możliwości wzięcia udziału osoby takie otrzymają drogą mailową.